EMT Czech (Europe Motors Trading). Autodíly, které nezklamou! Náhradní díly na zahraniční nákladní vozidla.

Top Truck Vstup do E-shopu
CZ
motory
Náhradní díly - motory
brzdy
Náhradní díly - brzdy
převodová ustrojí
Náhradní díly - převodová ustrojí
nápravy a řízení
Náhradní díly - nápravy a řízení
pérování
Náhradní díly - pérování
kabiny a nástavby
Náhradní díly - kabiny a nástavby
elektrická výbava
Náhradní díly - elektrická výbava
filtry
Náhradní díly - filtry
příslušenství
Náhradní díly - příslušenství

O nás

YouTube EMT Czech Facebook EMT Czech  

O nás

Ing. Peter Trnavský

Konkurenceschopnost v kvalitě a ceně dnes představuje základní klíč k úspěchu. Společnost E.M.T.: si je toho vědoma – můžete očekávat:

  • naprostou spolehlivost,
  • krátké dodací lhůty,
  • příznivé ceny
  • a využívat výhod objednávání širokého sortimentu kvalitních náhradních dílů z jednoho zdroje.


Těšíme se, že nás navštívíte v některém z našich prodejních středisek a i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Ing. Peter Trnavský
ředitel společnosti

EMT, s.r.o.

20 let na trhu s náhradními díly na kamiony, návěsy, přívěsy, autobusy a lehká užitková vozidla.
Více než 50 zaměstnanců v devíti regionech je připraveno plnit Vaše požadavky.

Zároveň v posledních pěti letech pracujeme velmi aktivně na rozvoji mezinárodního projektu partnerské sítě nezávislých truck-servisů, pod názvem TOP-TRUCK , kterou tvoří vybraní partneři E.M.T. Na mezinárodním poli zaštiťuje projekt Group Auto International, pro Českou a Slovenskou republiku je garantem právě E.M.T., které je zároveň i provozovatelem dalšího projektu ze skupiny GAUI , a to prodejních míst kvalitních náhradních dílů pro užitkové vozy, pod označením G-TRUCK. V segmentu TRUCK jsou takto koncipované projekty v ČR a SR ojedinělé. Lze ale s jistotou předvídat, že projekty obdobného druhu budou přibývat a konkurenční společnosti budou pilotní krok E.M.T. následovat.

Novinka -

Problem with flash.

EMT Czech Truck Shop (Europe Motors Trading). Prodej náhradní dílů na zahraniční nákladní vozidla. Filtry, Části motorů, Palivové soustavy, Chladící soustavy, chladiče, vodní pumpy, Turbokompresory, Řemeny, Výfuky, Brzdy, Brzdové kotouče, Brzdové bubny, Brzdové destičky, Brzdové obložení, Opravárenské sady, Brzdové páky, Části vzduchové soustavy, Převodová ústrojí, Spojky, Kardanové hřídele a kříže, Části převodovek a diferenciálů, Nápravy a řízení, Části podvozků, Části řízení, Části kol a náprav, Pérování, Tlumiče pérování, Měchy pérování, Péra, Kabiny a nástavby, Zpětná zrcátka, Stěrače, Díly karoserie, Elektrická výbava, Startéry a alternátory, Osvětlení, Příslušenství, Žárovky a pojistky, Příslušenství, Tachografické kotouče, Točnice, Doplňky, Filtry. Náhradní díly od předních světových výrobců- TMD FRICTION, ROBERTO NUTI, KNORR BREMSE, C.E.I., LE.MA, COVIND, DINEX, DIESEL TECHNIK, VALEO, HELLA, PROPLAST, MANN+HUMMEL, VOLVO, SAF, FIRESTONE, HENGST, DONALDSON, FLEETGUARD, BOSCH, WABCO, SCHOMACKER, FEDERAL MOGUL, MEKRA, FAD, NISSENS, PEWAG, BEHR, HERMAN PETERS, VIGNAL, SCANIA, BPW, FEBI, DAF, FAG, INA, LUK, SCHAEFFLER GROUP, ZKW, FTE, ASSO, SACHS, LEMFORDER, ZF, BOGE, JURATEK, RINGFEDER, ROCKINGER, MAGNETTI MARELLI, RUBBOLITE, IMI , HALDEX, GRAU, KOLBEN SCHMIDT, G+F, JOST, SKF, FRIMATEC, BANNER, ELRING, REINZ, UNICO, UC, MERITOR, PLASTMAN, LQM, EURONORD, CZECH TOOLS, IVECO, HERTH+BUSS, DEPO, TRANS-TECHNIK, WANNER, SAMPA, MONROE-TENNECO, NIERMANN